Tijd om actief de wereld te ontdekken
Tijd om actief de wereld te ontdekken
Zodra je kind gaat kruipen of lopen, is het tijd om op ontdekking te gaan. We bieden leuke, leerzame activiteiten aan die passen bij de nieuwsgierigheid van je kind. We praten veel met de kinderen en lezen ze voor zodat hun taal zich spelenderwijs ontwikkelt. Bij ons krijgt je dreumes de ruimte om te ontdekken, te spelen en te leren.
Vaak vind je onze pedagogisch professionals op de grond tussen de kinderen om de kinderen zelf te laten spelen en te ondersteunen in hun spel waar nodig. Door kinderen zelf te laten kiezen waar ze mee willen spelen, prikkelen we de creativiteit en bouwen we aan zelfvertrouwen en een positief zelfbeeld.
“Er gaat een wereld voor je open zodra je ontdekt wat je zelf kunt”
We creëren een positieve sfeer (waarin we vooral focussen op wat wél mag) waarin je kind zich gezien en begrepen voelt. Zo krijgt je kind bij ons de tijd en ruimte om zich op eigen tempo te ontwikkelen. Met vaste routines en rituelen zorgen we voor duidelijkheid en structuur. Vanaf 1 jaar gaat je kind steeds meer mee in ons dagritme op de groep en wordt het heel duidelijk wat er verwacht kan worden van een opvangdag.
Bekijk al onze locaties en ontdek waar wij bij jou in de buurt zitten!